close icon
page-title
Operacja ,,Wilk morski’’
Operacja ,,Wilk morski’’

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Operation Seawolf
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Reżyser: Relis Pic

Operacja ,,Wilk morski’’ Cały film • Online • Gdzie obejrzeć?

star5.8
99Ocen
date2022
loader

Recenzje

 • avatar

  dobrypatek

  |13 godziny temu
  Nie wiem, jak można pisać,że film jest np nudny,albo ma fajne albo nie fajne zdjęcia. Film porusza ważny temat i jest jedynie dla ludzi myślących;)
 • avatar

  Areczek09

  |2 dni temu
  Super się oglądało i mega film ogólnie polecam hehe
 • avatar

  gut87

  |4 dni temu
  Polecam, film jest ciekawy. Trzeba jednak trochę odporności na modę i manierę lat 80.
 • avatar

  CineCluster

  |5 dni temu
  Postacie mega, ale fabuła mogła być lepsza, ogólnie spoko film
 • avatar

  ComedyKing

  |6 dni temu
  istona bomba, polecam każdemu
 • avatar

  PrimePics

  |7 dni temu
  Dobry film, wręcz idealny jak na swój gatunek 10/10
 • avatar

  TimelessTales

  |8 dni temu
  Ja nie wiem z czym ludzie mają problem, chyba jesteś debilem jak nie potrafisz włączyć odtwarzania...po prostu wrzuć do innej karty
 • avatar

  ClassicCinema

  |10 dni temu
  Mógł być krótszy, trochę się ciągnęło
 • avatar

  titek

  |10 dni temu
  Dosyć jakby to ująć.. ekhmm.. każda scena taka była... ale główny aktor to... dzięki za uwage właśnie zmarnowałem twój czas 🤫

Trailer

Spis treści

Skąd obejrzeć film Operacja ,,Wilk morski'' w całości online?

Film Operacja ,,Wilk morski'' to polska produkcja z 2022 roku w reżyserii Macieja Pieprzycy. Obraz opowiada historię podwodnej misji polskich płetwonurków podczas II wojny światowej. Gdzie można obejrzeć ten emocjonujący film akcji w internecie?

Operacja ,,Wilk morski'' trafiła do kin 7 października 2022 roku. Film został wyprodukowany przez Relis Pic i dystrybuowany przez Kino Świat. Na razie nie wiadomo, kiedy produkcja będzie dostępna legalnie w internecie. Wciąż trwają wyświetlenia w kinach, więc na premierę online przyjdzie jeszcze poczekać.

Fani kina akcji, którzy nie mogą doczekać się premiery online, mają kilka opcji. Mogą wybrać się do kina, żeby zobaczyć film na dużym ekranie. Mogą też poczekać na wydanie DVD lub Blu-Ray albo emisję w telewizji. Wówczas będą mieli okazję obejrzeć Operację ,,Wilk morski'' w domowym zaciszu.

Kiedy produkcja będzie dostępna w internecie? Prawdopodobnie najpierw pojawi się na wypożyczalniach VOD - Netflix, Player.pl, HBO GO czy Chili. Nie ma jednak na razie konkretnych dat. Fani będą musieli uzbroić się w cierpliwość i śledzić na bieżąco informacje o ofercie platform streamingowych.

Operacja ,,Wilk morski’’

Jakie są opinie widzów na temat filmu Operacja ,,Wilk morski''? Recenzje.

Film Operacja ,,Wilk morski'' spotkał się z mieszanymi opiniami krytyków i widzów. Niektórzy chwalą produkcję za wciągającą akcję i odważne podejście do tematu. Inni z kolei mają zastrzeżenia do scenariusza i gry aktorskiej.

W serwisie Filmweb film zdobył ocenę 6,9/10 od użytkowników. Widzowie chwalą efekty specjalne, montaż i zdjęcia. Doceniają też patriotyczny wydźwięk produkcji i przedstawienie mało znanego wątku z historii II wojny światowej. Pojawiają się jednak głosy krytyki scenariusza, który niektórym wydaje się zbyt schematyczny i pełen klisz.

Krytycy zwracają uwagę na słabą charakteryzację bohaterów. Postaci ich zdaniem są płaskie i mało wiarygodne. Zastrzeżenia budzi też gra części aktorów, która momentami wydaje się przesadzona. Pojawiają się opinie, że twórcom nie udało się w pełni wykorzystać potencjału ciekawego tematu.

Mimo mieszanych opinii, Operacja ,,Wilk morski'' to produkcja warta uwagi. Doceniają ją zwłaszcza fani kina wojennego i morskich opowieści. Film przedstawia mało znany epizod z historii polskiej wojskowości i na pewno dostarcza widzom wielu emocji.

Którzy aktorzy wystąpili w filmie Operacja ,,Wilk morski''? Obsada.

W filmie Operacja ,,Wilk morski'' wystąpili zarówno uznani aktorzy, jak i młode, wschodzące gwiazdy polskiego kina. Obsada jest zróżnicowana i odpowiednio dobrana do charakteru produkcji.

Główne role młodych podwodniaków zagrali Mateusz Górski jako kmdr ppor. Bartosz Meller oraz Piotr Żurawski jako kpt. mar. Henryk Kłoczkowski. W pozostałych rolach wystąpili między innymi: Tomasz Kot jako komandor Eugeniusz Plawski, Magdalena Boczarska jako żona Meller, Sebastian Fabijański jako inżynier i Jan Frycz jako kontradmirał Xawery Czernicki.

Film jest debiutem kinowym młodych aktorów Mateusza Górskiego i Piotra Żurawskiego, którzy spisali się znakomicie w rolach głównych bohaterów. Tomasz Kot, Magdalena Boczarska i Sebastian Fabijański wniesli natomiast do swoich ról duże aktorskie doświadczenie.

Obsada Operacji ,,Wilk morski'' to zgrana mieszanka młodości i doświadczenia, która tworzy wyraziste i wiarygodne postaci. Aktorzy świetnie oddają klimat epoki i trudnych wojennych realiów. Dzięki ich grze film zyskuje na autentyczności.

Operacja ,,Wilk morski’’

Jaka jest fabuła filmu Operacja ,,Wilk morski''? Streszczenie fabuły.

Akcja filmu Operacja ,,Wilk morski'' rozgrywa się pod koniec II wojny światowej, w 1944 roku. Film opowiada historię tajnej misji polskich płetwonurków z elitarnej jednostki podwodnej, którzy dostają zadanie zatopienia niemieckiego pancernika Tirpitz, stacjonującego w norweskim fiordzie.

Główni bohaterowie, kmdr ppor. Bartosz Meller i kpt. mar. Henryk Kłoczkowski po ciężkim treningu w Szkocji zgłaszają się na ochotnika do niebezpiecznej misji. Wyruszają w podróż przez Morze Północne na pokładzie okrętu podwodnego ORP „Sokół”. Na miejscu muszą zinfiltrować silnie bronioną bazę Kriegsmarine i przeprowadzić atak na pancernik.

Podczas akcji napotykają jednak nieprzewidziane komplikacje. Cała misja staje pod znakiem zapytania. Bohaterowie zaczynają wątpić czy dadzą radę pokonać wroga i zatopić Tirpitza. Walka o przetrwanie w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa wymaga od nich niezwykłej odwagi i poświęcenia.

Film przedstawia mało znany epizod z historii polskiej wojskowości - jedną z najbardziej brawurowych i śmiałych akcji polskich płetwonurków podczas II wojny światowej.

Gdzie można obejrzeć zwiastun filmu Operacja ,,Wilk morski''?

Zwiastun filmu Operacja ,,Wilk morski'' jest już dostępny w internecie. Można go obejrzeć na oficjalnym kanale dystrybutora Kino Świat na YouTube.

Dwuminutowy zwiastun zdradza klimat produkcji i pozwala zapoznać się z fabułą. Widzimy w nim młodych polskich płetwonurków szykujących się do śmiałej i niebezpiecznej misji na wodach arktycznych. Zwiastun obiecuje dynamiczną akcję i wciągającą historię na tle II wojny światowej.

Film zapowiada się jako produkcja pełna napięcia i zwrotów akcji. Twórcy postawili na realizm – widzimy autentyczny sprzęt i bronie z epoki. Duży nacisk położono na oddanie klimatu lat 40. Zwiastun wzbudza ciekawość i zachęca do obejrzenia całości.

Fani kina wojennego i morskich opowieści na pewno będą zadowoleni. Operacja ,,Wilk morski'' obiecuje wciągającą historię, niespotykaną wcześniej na polskim rynku. Premiera filmu już 7 października 2022.

Dlaczego warto obejrzeć film Operacja ,,Wilk morski''? Najlepsze powody.

Operacja ,,Wilk morski'' to film, który zdecydowanie warto obejrzeć. Produkcję wyróżnia kilka mocnych stron.

Po pierwsze, jest to historia mało znana, a przy tym niezwykle ciekawa. Film przybliża wydarzenia z czasów II wojny światowej, o których niewiele osób słyszało. Pozwala poznać zapomniany epizod z dziejów polskiej wojskowości.

Po drugie, produkcja wyróżnia się świetną realizacją. Film został nakręcony z dużą dbałością o szczegóły historyczne. Twórcy odtworzyli realia epoki, wykorzystując autentyczny sprzęt i bronie z lat 40. Widzowie mają okazję przenieść się do arktycznych krajobrazów II wojny światowej.

Po trzecie wreszcie, Operacja ,,Wilk morski'' to po prostu dobrze zrealizowane kino akcji. Film ma wciągającą fabułę, dynamiczną akcję i niespodziewane zwroty wydarzeń. Na pewno nie pozwoli widzom się nudzić.

Jeśli ktoś lubi kino wojenne, szuka nieznanych historii z przeszłości albo po prostu emocjonujących filmów akcji, ten obraz jest dla niego. Zdecydowanie warto dać szansę Operacji ,,Wilk morski''.

Podobne filmy

Tomasz Matysik

Tomasz Matysik

Jestem Tomasz Matysik, 31-letni entuzjasta filmów i seriali. Od najmłodszych lat pasjonuję się kinem i śledzę wszystkie nowości ze świata popkultury. Po studiach dziennikarskich postanowiłem połączyć moją miłość do pracy i założyłem własny portal o filmach i serialach. Codziennie piszę recenzje najnowszych produkcji, wywiady z aktorami i reżyserami oraz ciekawe artykuły o świecie kina. Interesują mnie zarówno wielkie blockbustery, jak i niszowe produkcje. Zawsze podchodzę do tematu z pasją i staram się przekazać czytelnikom swoją miłość do filmu. Liczę, że moje teksty zarażą innych tą fascynacją i zachęcą do odkrywania coraz to nowychfilmowych perełek

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 99

Udostępnij